<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>
НҮҮР СПОРТ Хүсэн хүлээсэн хөлбөмбөгийн дэлхийн аваргын тэмцээний хуваарьтай танилц
featured

Хүсэн хүлээсэн хөлбөмбөгийн дэлхийн аваргын тэмцээний хуваарьтай танилц


Катарт хүсэн хүлээсэн хөлбөмбөгийн Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн (ДАШТ) эхэллээ. 

Хөлбөмбөг сонирхогчдодоо хэсгийн болон, хасагдах шатны тоглолтуудын хуваарийг толилуулж байна.

 


1-р тойрог
 

11 сарын 20, 00:00, групп А: Катар - Эквадор

11 сарын 21, 00:00, групп А: Сенегал - Нидерланд

11 сарын 21, 21:00, групп В: Англи - Иран

11 сарын 21, 03:00, групп В: АНУ - Уэльс

11 сарын 22, 18:00, групп С: Аргентин - Саудын Араб

11 сарын 22, 21:00, групп D: Дани - Тунис

11 сарын 22, 00:00, групп С: Мексик - Польш

11 сарын 22, 03:00, групп D: Франц - Австрали

11 сарын 23, 18:00, групп F: Марокко - Хорват

11 сарын 23, 21:00, групп Е: Герман - Япон

11 сарын 23, 00:00, групп Е: Испани - Коста-Рика

11 сарын 23, 03:00, групп F: Бельги - Канад

11 сарын 24, 18:00, групп G: Швейцар - Камерун

11 сарын 24, 21:00, групп H: Уругвай - БНСУ

11 сарын 24, 00:00, групп H: Португал - Гана

11 сарын 24, 03:00, групп G: Бразил - Серби

2-р тойрог

11 сарын 25, 18:00, групп В: Уэльс - Иран

11 сарын 25, 21:00, групп А: Катар - Сенегал

11 сарын 25, 00:00, групп А: Нидерланд - Эквадор

11 сарын 25, 03:00, групп В: Англи - АНУ

11 сарын 26, 18:00, групп D: Тунис - Австрали

11 сарын 26, 21:00, групп С: Польш - Саудын Араб

11 сарын 26, 00:00, групп D: Франц - Дани

11 сарын 26, 03:00, групп С: Аргентин - Мексик

11 сарын 27, 18:00, групп Е: Япон - Коста-Рика

11 сарын 27, 21:00, групп F: Бельги - Марокко

11 сарын 27, 00:00, групп F: Хорват - Канад

11 сарын 27, 03:00, групп Е: Испани - Герман

11 сарын 28, 18:00, групп G: Камерун - Серби

11 сарын 28, 21:00, групп H: БНСУ - Гана

11 сарын 28, 24:00, групп G: Бразил - Швейцар

11 сарын 28, 03:00, групп H: Португал - Уругвай

3-р тойрог

11 сарын 29, 23:00, групп А: Эквадор - Сенегал

11 сарын 29, 23:00, групп А: Нидерланд - Катар

11 сарын 29, 03:00, групп В: Уэльс - Англи

11 сарын 29, 03:00, групп В: Иран - АНУ

11 сарын 30, 23:00, групп D: Австрали - Дани

11 сарын 30, 23:00, групп D: Тунис - Франц

11 сарын 30, 03:00, групп С: Польш - Аргентин

11 сарын 30, 03:00, групп С: Саудын Араб - Мексик

12 сарын 01, 23:00, групп F: Хорват - Бельги

12 сарын 01, 23:00, групп F: Канад - Марокко

12 сарын 01, 03:00, групп Е: Япон - Испани

12 сарын 01, 03:00, групп Е: Коста-Рика - Герман

12 сарын 02, 23:00, групп H: Гана - Уругвай

12 сарын 02, 23:00, групп H: БНСУ - Португал

12 сарын 02, 03:00, групп G: Серби - Швейцар

12 сарын 02, 03:00, групп G: Камерун - Бразил

⅛ финал

12 сарын 03, 23:00, 1А - 2В

12 сарын 03, 03:00, 1С - 2D

12 сарын 04, 23:00, 1D - 2C

12 сарын 04, 03:00, 1B - 2A

12 сарын 05, 23:00, 1E- 2F

12 сарын 05, 03:00, 1G - 2H

12 сарын 06, 23:00, 1F - 2E

12 сарын 06, 03:00, 1H - 2G